Hakkımızda

Aysa Boru Hattı Hizmetleri kurucuları olarak 2010 yılından itibaren BOTAŞ Kurumu’nda yüklenici ve alt yüklenici pozisyonlarında görev yapan firmalar nezdinde Doğal gaz boru hattı tasarım projelerinde başarılı çalışmalar yaptık. Bu süreçte sektörde kazanmış olduğumuz bilgi birikimi ve deneyimlerimizi, kurumlara ve yüklenicilere doğrudan aktarmak amacıyla 2018 yılında kendi şirketimiz Aysa Boru Hattı Hizmetleri’ni kurduk.

Şirketimiz, hedeflediği gibi kısa sürede sektörde saygın ve “tercih edilen” proje ortağı pozisyonuna ulaşmış bulunmaktadır. Yapımını üstlendiğimiz tüm projelerde “koşulsuz müşteri memnuniyeti” prensibi ile hareket ederek projeler kapsamında; yürürlükteki yasalara, ulusal ve uluslararası şartnamelere uygun bir şekilde zaman planlaması yaparak çalışmaya tüm ekibimizle özen göstermekteyiz. İlkelerimize bağlılığımız sayesinde, sektörün saygın mühendislik grupları, müteahhitleri ve devlet kurumları ile oluşan işbirliğimiz doğrultusunda kaliteli projelere imza atıyoruz. İşte bu nedenle; vizyon ve misyonumuzu potansiyel şirket ve kurum müşterilerimiz arasında özellikle aranılan ve tercih edilen bir şirket olma üzerine inşa ettik.​

Vizyon Ve Misyon

Misyon

Müşterilerimizle yaptığımız sözleşmelerimizde taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, yürürlükteki yasalara, etik kurallara, şirketimiz kuruluş prensiplerine uyarak, talep edilen standartlar, öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, her koşulda müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak.

Vizyon

2018 yılından beri sektörde elde ettiğimiz yerimizi korumak ve geliştirmek amacı ile; gelişmeye açık, yenilikçi, akılcı, dinamik, deneyimli iş gücümüz ile iş kolumuzda işverenler ve çalışanlar tarafından ilk tercih edilecek proje firması olmak.

Müşteri taleplerine odaklı, prensiplerinden ödün vermeyen mühendislik hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayan bir şirket olmak.

Aysa Boru Hattı Hizmetleri